Trošku parády s kabelkou

Už dávno neplatí, že kabelky je nutné sladit s obuví. V dnešním módním světě ji lze sladit s bundou, páskem či kalhoty a sklidíte obdiv u mužů i žen. Bez kabelky po ruce bychom se vlastně už ani neobešly, protože v nich většinou přenášíme spoustu důležitých věcí. Ano, věci k životu důležité, jako například peněženka, mobil, klíče či rtěnka. Pojďme si ukázat jejich druhy a také nejlepší situace k využití.

PROSTORNÁ KABELKA NEJEN PRO ŽENY S VYŠŠÍ POSTAVOU
O prostorných kabelkách se traduje, že sluší převážně ženám s vyšší postavou. Zaujmout s ní mohou ale i ženy menšího vzrůstu!
Skvěle se hodí ke kabátům a bundám. Lze ji sladit perfektně třeba s kalhoty. Vhodná je nejen do školy, ale i do práce, když potřebujete vzít nějaké dokumenty.
Nyní jsou IN kabelky obdélníkového či čtvercového tvaru, které se uchopí jen do rukou. Mezi nejmódnější barvy těchto kabelek patří černá, hnědá či červená.

CO JE MALÉ, TO JE MILÉ, A DOKONCE IN!
Drobné kabelky se sladí spíše s obuví, ale rozhodně sluší každému druhu oblečení. Jsou krásné jak ke kalhotám, tak k sukním a především k šatům. Pokud potřebujete s sebou jen mobilní telefon, klíče a kapesníčky – drobná kabelka je favoritem číslo jedna!
Do společnosti se hodí drobné kabelky zvaná psaníčka, které jsou většinou drobně ozdobeny.
V kurzu jsou hlavně drobné kabelky v bílé či červené barvě.

O autorovi

Reply