Triky do kuchyně

Lidé jsou schopni vymyslet i nemožné, aby si alespoň trošku usnadnili práci. V kuchyni se toto usnadnění hodí přece nejvíce! Co takhle zkusit několik triků, které se vypořádají s každodenními problémy.

1. KAPAJÍCÍ ZMRZLINA

Trápí Vás nebo hlavně Vaše ratolesti situace, kdy lížete zmrzlinu, ale jelikož si ji vychutnáváte a jíte ji pomalu, tak Vám velmi kape? Máte pak ulepené ruce a je pro Vás nepříjemné dojídat takovou dobrotu, když jsou Vaše ruce přilepeny k paličce? Zkuste tuto vychytávku!
1642142

2. CITRONOVÁ VÝJIMEČNOST

Přijede Vám návštěva a Vy jim chcete usmažit třeba kapra? Ke kapru se přece hodí i plátky citronu. To samé platí, když návštěvě děláte čaj – citron patří bezprostředně k tomuto horkému nápoji. Je ale jeho obyčejný kruhovitý tvar už ohraný? Zkuste si jej krapet pozměnit!
1642144

3. VAJÍČKOVÁ SNÍDANĚ

Rozteklé tvary vajíček na pánvi nejsou zrovna moc krásné od pohledu. Vezměte si proto vykrajovátka a i tuto všední snídani změňte na ojedinělou!
1642139

4. MANDARINKOVÝ PROBLÉM

Každému z nás není dvakrát příjemné loupání mandarinek. Ruce jsou pak upatlané a lepkavé. Ovšem i na tento mandarinkový problém je řešení!
1642143

5. SÁČKY S CHIPSY

Často se stává, že se sáčky s brambůrky rozjedí, ale nedojedí. Když jsou ale sáčky otevřené, stává se, že změknou a zvlhnou. Pokud nemáte doma pár kolíčků přímo určených k tomuto problému, vezměte si ramínko na oblečení!
1642138

O autorovi

Reply