Procházky po Praze

Trávíte dovolenou hlavním městě České republiky nebo tam dokonce bydlíte? Někdy se Vám zdá, že nevíte, co v tomto městě podniknout? Pojďte na procházky! Stověžatá Praha na Vás čeká spolu se svým vábivým kouzlem. Nechte se zlákat!

DIVOKÁ ŠÁRKA

Tato oáza v ruchu velkoměsta je romantickým skalnatým údolím, jež se spojuje s legendou o Šárce a Ctiradovi. Každého návštěvníka překvapí a zároveň okouzlí svou přírodní scenérií.
691749_8683_divoka_sarka_2_5

KAMPA

Malý ostrov Kampa na řece Vltavě je zastávkou každé romantické duše. Prohlédněte si domky s dávnou historií! Tzv. PRAŽSKÉ BENÁTKY už čekají přímo na Vás.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

LETOHRÁDEK HVĚZDA

Park na Letné je druhým největším parkem v Praze 7. Veřejný park zde byl založen ve druhé polovině 19. století a jeho název je odvozen slova Leteň, což znamená Sluneční vrch.
LetohradekHvezda2

PETŘÍNSKÁ ROZHLEDNA

Klasika tyčící se nad centrem Prahy. Okolní příroda je ideálním místem na procházky či pikniky.
Petrinska_rozhledna_sl2

PRŮHONICKÝ PARK

Pohádková příroda pouze pár kilometrů od hranic hlavního města – to je Průhonický zámecký park, ve kterém byla natočena řada pohádek.
foto_park

KRÁLOVSKÁ OBORA STROMOVKA

V sousedství holešovického Výstaviště leží Královská obora. Dnes slouží k rekreačním, sportovním či kulturním účelům.
kralovska-obora-stromovka-022

ZAHRADY PRAŽSKÉHO HRADU

V areálu Pražského hradu se nachází hned několik zahrad, které jsou bezplatně přístupné veřejnosti. Nabízí nejen pohled na historii města, ale také krásnou romantickou procházku.
img-jizni-zahrady-1

NEVÁHEJTE A POJĎTE POZNÁVAT KRÁSY HLAVNÍHO MĚSTA!

O autorovi

Reply