Pleťové masky snadno a rychle

Pleťové masky jsou skvělým způsobem, jak vyčistit či zpevnit pleť. Můžete si ji vyrobit doma, z věcí, které máte doma. Poté stačí pouhých dvacet minut a krása se rychle dostaví! Nebo spíše budete ještě malinko krásnější, než doposud.

Hledáte pomoc při zpevňování, čištění nebo osvěžení Vaší pleti? Řešení je přímo zde! Vyberte si z druhů masek nějakou, která Vám vyhovuje či kterou hledáte a potřebujete.

REGENERAČNÍ MASKA Z AVOKÁDA

Tato maska je dobrá zvláště pro suchou a zralou pleť.
Na výrobu této masky bude zapotřebí poloviny pyré z avokáda, 1 lžička medu a 1 lžíce tvarohu či smetany. Pokud přidáte trochu  citronové kůry, dosáhnete světlejšího odstínu masky.

HYDRATAČNÍ MASKA Z OVOCE

Je pro všechny typy pleti.
K této masce je potřeba kousek zralého ananasu nebo papáji. Dřeňová směs se nanese na obličej a po opláchnutí postačí tvář natřít krémem.

ZPEVŇUJÍCÍ MASKA Z MANDLÍ

Nevysušuje kůži a může být bezpečně aplikována kolem očí.
Výroba potřebuje hrst sladkých mandlí, 3 jahody, ½ okurky, 1 lžička medu a 1 lžička jogurtu. Vše je potřeba zamíchat, až z toho vznikne hladký krém. Nechte masku několik minut působit a následně ji smyjte z obličeje. Poté naneste obvyklý denní krém.

ČISTÍCÍ MASKA Z OLEJE A MEDU

Stačí ji nanášet jednou týdne, ale pravidelně!
Potřebujeme 25 g umletých slunečnicových semínek, polévkovou lžíce horké vody, 2 lžíce rostlinného oleje a lžičku medu. Po aplikování a setření masky, umyjeme tvář teplou vodou.

MEDOVÁ MASKA PROTI VRÁSKÁM

Účinkuje proti vráskám a jemným linkám. Stačí smíchat 1 lžičku medu s vaječným bílkem a asi 50 gramů ječné mouky. Bílky musí být rozmíchány do sněhu. Masku naneseme na obličej, necháme působit a poté omyjeme teplou vodou.

OKURKOVÁ MASKA NA BĚLENÍ PIH

Tato maska bělí a zvláčňuje pokožku.
Postačí pokládat na obličej tenké plátky okurky, které napomůžou k vyblednutí pih. Po 15-20 minutách masky na tváři si vymačkáme z okurek šťávu a uděláme si jemnou masáž obličeje.

Jednoduché, praktické, účinné! Co říkáte? 

 

O autorovi

Reply