DŘEVĚNÉ DOPLŇKY

Dlouhé i krátké overaly, nazouvací boty či bokové šortky nyní obsazují horní pozice žebříčku módy. Na jisté první pozici ovšem sedí dřevěné doplňky! Jsou nejen slušivé, ale i šetrné k přírodě.

Dřevěné doplňky se vyrábí z přírodního materiálu, jako je například bambus. Ten není dřevinou jako takovou, je spíše travinou, čímž v sobě ukrývá nulovou změnu objemu s rostoucí vlhkostí a vyšší odolnost. Doplňky, převážně sluneční brýle, jsou ručně kompletovány v České republice a jsou vybaveny kvalitními skly s UV filtrem. Lze sklíčka vyměnit i za dioptrická. Takové služby nabízí firma Bamboo, která mimo dřevěných brýlí prodává další dřevěné doplňky jako například obaly na mobil či tablet.

Také se tyto doplňky vyrábí z jiných dřevin. Nejkvalitnější dřevinou je vzácný eben. Jelikož se převážně jedná o ručně vyráběné brýle, jejich cena se pohybuje od jednoho tisíce výše. Co se týče jiných doplňků vyráběných z přírodního materiálu, cena je různorodá.

Dřevěné brýle a jiné doplňky se rozlétly po celých Spojených státech. Poptávka byla velmi vysoká. Dnes je lze najít ve většině internetových či jiných obchodech v celé České republice i v zahraničí.

O autorovi

Reply