Babské rady pro naši krásu

Krásné dlouhé vlasy, svěží a bezchybná pleť – to jsou sny všech dívek. Je zbytečné a navíc zdraví škodlivé brát různé vitamíny a různé léky, které propagují na internetu. Nejlepší a nejúčinnější rady jsou přece ty od maminek a babiček! Zkuste těchto několik rad pro zdravé a krásné tělo!

VLASY

Chcete krásné lesklé a zdravé vlasy? Vyzkoušejte odvar z kopřiv! Už žádné nerostení vlasů či špatné ostřihání konečků od kadeřnice! Stačí si natrhat několik lístků z kopřiv, dva stonky a povařit na 30 minut. Následně odvar přeceďte, smíchejte s trochou šamponu a vmasírujte do vlasů. Poté vlasy ještě umyjte vlažnou vodou.

Vlasy by se měly umývat dvakrát do týdne. Vlasy budou přirozenější a kvalitnější.

083e8e05af_74316892_o2

PLEŤ

Co se týče pleti – je samozřejmě, že každá z nás by se měla denně odličovat od všech makeupů, pudrů a jiných líčidel. Mělo by se hodně pít vody, ale co když i přes dodržování těchto rad pupínky naskáčou? Nevadí! Vezměte si dva čtverečky toaletního papíru a obalte jimi prsty, kterými si pupínky vymačkáváte. Půjde Vám to mnohem lépe a nebudete mít otlačení od zarytých nehtů.

1493529

ZUBY

To, že si máme čistit zuby minimálně dvakrát denně, všichni víme. Je nutné toto dodržovat, ale i se zažloutlými zuby si umíme poradit. Jedlá soda s citronem také patří k několika radám při domácím bělení zubů. Ovšem toto je jen dočasné. Bělící účinek mají například jahody nebo vnitřní šlupka od banánů.

108010-top_foto1-dhdll

POSTAVA

Krásná postava je snem každé ženy! Nemusíte držet jakékoliv diety, které byste stejně po nějakém čase odložili. Důležité je pít minimálně 4 litry vody denně a spolu s tím cvičit minimálně 15 minut. Na internetu je spoustu krátkých cvičení, které pro Vás budou vhodné. Musí se zkrátka vyvážit příjem a výdej kalorií.

O autorovi

Reply